Sarja uritettuja jakolistoja ja jakopaneeleja 20×24G 75/1
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G95047075/1
- Varastotilanne
- 16kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Ulosvedettäviin laatikoihin 20×24G.
Rakenne
Reunalistat, uritetut jakolistat ja väliseinät muovia. Uritetut jakolistat napsautetaan tukevasti paikalleen laatikon läpivienteihin. Väliseinät työnnetään uritettuihin jakolistoihin.
Jaottelumateriaali täyttää kokonaisen ulosvedettävän laatikon 20×24G.
Sisältö taulukkokäyttöön
Reunalistasarja nro 951580: 1 kpl koko 75
Uritetut väliseinät nro 951530: 4 kpl koko 75
Työnnettävä väliseinä 4G nro 951741: 10 kpl koko 75
Sopii
Ulosvetolaatikoihin 20×24G.
Malli
Reunalistat, uritetut jakolistat ja väliseinät muovia. Uritetut jakolistat napsautetaan tukevasti paikoilleen laatikon kiinnitysaukkoihin. Väliseinät työnnetään uritettuihin jakolistoihin.
Jakomateriaali täyttää kokonaisen ulosvetolaatikon 20×24G.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Väliseinä ulosvedettävään laatikkoon |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 20×24G |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys | 600 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×24 |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 500 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 20 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 24 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 600 mm |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Paino | 0.718 kg |
| Korkeus | 50 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95047075/1 |
|---|---|
| EAN | 4062406153144 |