Valikoima uritettuja jakolistoja ja jakopaneeleja 100/3
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G950320100/3
- Varastotilanne
- 69kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Ulosvedettäviin laatikoihin 20×20G.
Malli
Reunalistat, uritetut jakolistat ja väliseinät muovista. Uritetut jakolistat napsautetaan tukevasti paikoilleen laatikon läpivienteihin. Väliseinät työnnetään uritettuihin jakolistoihin.
Jakomateriaali täyttää kokonaisen ulosvedettävän laatikon 20×20G.<Sisältö (taulukkokäyttö)
Reunalistasarja nro 951570: 1 kpl, koko 100
Uritetut väliseinät nro 951520: 2 kpl, koko 100
Työnnettävä väliseinä 4G nro 951741: 3 kpl, koko 100
Työnnettävä väliseinä 8G nro 951781: 4 kpl, koko 100
Sopii
Ulosvedettävät laatikot 20×20G.
Rakenne
Reunalistat, uritetut jakolistat ja muoviset väliseinät. Uritetut jakolistat napsautetaan tukevasti paikoilleen laatikon läpivienteihin. Väliseinät työnnetään uritettuihin jakolistoihin.
Jaottelumateriaali täyttää kokonaisen ulosvedettävän laatikon 20×20G.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Väliseinä ulosvedettävään laatikkoon |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 20×20G |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | Kiinnityspidin |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 500 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 20 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 20 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 500 mm |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Paino | 0.921 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G950320100/3 |
|---|---|
| EAN | 4062406151997 |