Valikoima uritettuja jakolistoja ja jakopaneeleja 75/2
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G95032075/2
- Varastotilanne
- 53kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Ulosvedettäviin laatikoihin 20×20G.
Malli
Reunalistat, uritetut jakolistat ja väliseinät muovista. Uritetut jakolistat napsautetaan tukevasti paikoilleen laatikon läpivienteihin. Väliseinät työnnetään uritettuihin jakolistoihin.
Jakomateriaali täyttää kokonaisen ulosvedettävän laatikon 20×20G.<Sisältö (taulukkokäyttö)
Reunalistasarja nro 951570: 1 kpl, koko 75
Uritetut väliseinät nro 951520: 5 kpl, koko 75
Työnnettävä väliseinä 2G nro 951721: 4 kpl, koko 75
Työnnettävä väliseinä 4G nro 951741: 8 kpl, koko 75
Sopii
Ulosvedettävät laatikot 20×20G.
Rakenne
Reunalistat, uritetut jakolistat ja muoviset väliseinät. Uritetut jakolistat napsautetaan tukevasti paikoilleen laatikon läpivienteihin. Väliseinät työnnetään uritettuihin jakolistoihin.
Jaottelumateriaali täyttää kokonaisen ulosvedettävän laatikon 20×20G.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Väliseinä ulosvedettävään laatikkoon |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 20×20G |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×20 |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 500 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 20 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 20 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 500 mm |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Paino | 0.975 kg |
| Korkeus | 50 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95032075/2 |
|---|---|
| EAN | 4062406216450 |