Urallisten jakolistojen ja väliseinäpaneelien lajitelma 20×16G 75/2
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G95022075/2
- Varastotilanne
- 534kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Ulosvedettäviin laatikoihin 20×16G.
Rakenne
Reunaprofiilit, uritetut välilistat ja väliseinät muovia. Uritetut välilistat napsautetaan tukevasti paikalleen laatikon läpivienteihin. Väliseinät työnnetään uritettuihin välilistoihin.
Jaottelumateriaali täyttää kokonaisen ulosvedettävän laatikon 20×16G.
Sisältö (taulukkokäyttö)
Reunaprofiilisarja nro 951560: 1 kpl, koko 75
Uritetut väliseinät nro 951510: 4 kpl, koko 75
Työnnettävä väliseinä nro 951741: 15 kpl, koko 75
Sopii
Ulosvedettävät laatikot 20×16G.
Malli
Uralliset reunalistat, jakolistat ja väliseinät muovia. Uralliset jakolistat napsautetaan tukevasti paikalleen laatikon läpivienteihin. Väliseinät työnnetään urallisiin jakolistoihin.
Jakomateriaali täyttää kokonaisen ulosvedettävän laatikon 20×16G.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Väliseinä ulosvedettävään laatikkoon |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 20×16G |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys | 400 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×16 |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 500 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 20 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 16 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 400 mm |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys g:ssä | 16 |
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Paino | 0.8 kg |
| Korkeus | 50 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95022075/2 |
|---|---|
| EAN | 4062406193256 |