Urallisten jakolistojen ja väliseinäpaneelien lajitelma 20×16G 125/1
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G950220125/1
- Varastotilanne
- 29kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Ulosvedettäviin laatikoihin 20×16G.
Rakenne
Ura- ja välilistat sekä väliseinät muovia. Uritetut välilistat napsautetaan tukevasti paikoilleen laatikon läpivienteihin. Väliseinät työnnetään uritettuihin välilistoihin.
Jakoaines täyttää kokonaisen ulosvedettävän laatikon 20×16G.
Sisältö (taulukkokäyttö)
Reunalistasarja nro 951560: 1 kpl koko 125
Uritetut välilistat nro 951510: 4 kpl koko 125
Työnnettävä väliseinä nro 951741: 10 kpl koko 125
Sopii
Ulosvedettävät laatikot 20×16G.
Malli
Uralliset reunalistat, jakolistat ja väliseinät muovia. Uralliset jakolistat napsautetaan tukevasti paikalleen laatikon läpivienteihin. Väliseinät työnnetään urallisiin jakolistoihin.
Jakomateriaali täyttää kokonaisen ulosvedettävän laatikon 20×16G.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Väliseinä ulosvedettävään laatikkoon |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 20×16G |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys | 400 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 125 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×16 |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 500 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 20 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 16 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 400 mm |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys g:ssä | 16 |
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Paino | 1.388 kg |
| Korkeus | 100 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 125 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G950220125/1 |
|---|---|
| EAN | 4062406193249 |