Lokerikkosarja 20×20G 50/4
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G95031050/4
- Varastotilanne
- 12kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Toteutus
Workstation mLevel, työpiste, joka mukautuu tarpeisiisi. Klassinen manuaalinen korkeudensäätö 25 mm jaolla jalkaosan lukitusruuveilla. Koko työpiste on säädettävissä. Helppoa käsittelyä varten pöydän sisäpuolella on asteikko tarkan työskentelykorkeuden määrittämiseksi.
Maalipinta
Jalkaosa antrasiitti RAL 7016, ei konfiguroitavissa.
Nostopylväs eloksoitua alumiinia, ei konfiguroitavissa.
Sivu- ja takaseinä vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu. konfiguroitavissa.Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Kevyisiin asennustöihin istuen tai seisten.
- Saa käyttää vain sisätiloissa.
- Tarkoitettu käytettäväksi kuivalla ja kiinteällä alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja toimintavarmassa kunnossa.
- Huomioi enimmäiskantavuudet.
- Korjaukset Hoffmann Groupin asiakaspalvelun kautta.
Sopimaton käyttö
- Älä seiso tai istu Workstationin päällä.
- Älä käytä varustetta alueilla, jotka viettävät ylös- tai alaspäin.
- Älä käytä työpöytää alueilla, joissa alusta on irtonainen eikä kovettunut.
- Älä tee muutostöitä omatoimisesti.
Sopii
Ulosvedettäviin laatikoihin 20×20G.
Rakenne
Lokerot ja väliin työnnettävät jakolevyt muovia. Lokeroiden sisäsivut uritettu jakamista varten jakolevyillä.
Jakomateriaali täyttää yhden täydellisen 20×20G ulosvedettävän laatikon.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ulosvedettävän laatikon lovi |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 20×20G |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 50 mm; 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, etukorkeus | ≥ 50 mm |
| Kaukalon korkeus | 25 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | Puristinpidike |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 500 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 20 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 20 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 500 mm |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Materiaali | muovi |
| Leveys | 500 mm |
| Paino | 0.999 kg |
| Korkeus | 25 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95031050/4 |
|---|---|
| EAN | 4062406286521 |