Lokero korkeus 25 mm 2K 2x6/1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G9514252X6/1
- Varastotilanne
- 596kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Lokerot ja pistettävät välilevyt muovia. Lokeroiden sisäpinnat uritettuja välilevyjä varten.
Lokeroiden sisäpinnat 2K-Haptoprene-materiaalia. Parempi liukusuoja. Työkalut eivät pääse liukumaan, kun ulosvedettävä laatikko suljetaan ja avataan.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kaukalo-osa |
|---|---|
| Leveys G:ssä | 2 |
| Syvyys | 150 mm |
| Leveys G:ssä | 2 |
| Syvyys g:ssä | 6 |
| Syvyys | 150 mm |
| Leveys | 50 mm |
| Laatikon lokeroiden lukumäärä | 1 |
| Sopivat pistettävät välilevyt | Nro 951275 koko B |
| Kaukalojen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9514252X6/1 |
|---|---|
| EAN | 4062406151867 |