Hyllytaso kaapeliläpiviennillä U-muotoon L
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant uni line
- Tuotenumero
- G955483L
- Varastotilanne
- 8kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
GARANT Uni Line Tower; GARANT Uni Line Z-Tower.
Malli
Teräslevystä valmistettu hyllytaso GARANT Uni Line Toweriin. Hyllytasot varmistetaan kaatumista vastaan GARANT easyFix -muovitulpilla.
Molemmat takakulmat 45° viistetty kaapeliläpivientiä varten. Maadoitetut pistorasiat voidaan viedä läpi hyllytason kulmasta.
Maalaus
Antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Ei konfiguroitavissa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hylly |
|---|---|
| Syvyys | 478 mm |
| Korkeussäätö porrastettuna | 37 mm |
| Syvyys | 478 mm |
| Leveys | 690 mm |
| Korkeus | 30 mm |
| Sarja | Torni; Z-torni |
| Korkeussäätö porrastettuna | 37 mm |
| Hyllytason paksuus | 30 mm |
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 100 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G955483L |
|---|---|
| EAN | 4062406785550 |