GARANT Uni Line -paneeli S
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kapea teräslevypylväs, kaksiseinäinen, molemmilla puolilla perforoitu paneeli 9×9 mm 37 mm jaolla tarvikkeiden kiinnittämiseen perforoituihin paneeleihin sekä GARANT easyFix -koukkuihin ja -pidikkeisiin. Tukeva antrasiitinvärinen jalusta, joka mahdollistaa helpon pystytyksen ja siirtämisen.
Maalipinta
Kaksivärinen jauhemaalattu, hopea yhdistettynä antrasiittiin RAL 7016.
Ei konfiguroitavissa.
Huomautus
Merkintätaulut löytyvät nro 955443–955444. Sopivat kuvakkeet (eri käyttötarkoituksiin) merkintätauluihin löytyvät nro 955474.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Rei’itetyn paneelin teline |
|---|---|
| Syvyys | 440 mm |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 |
| Syvyys | 380 mm |
| Leveys | 300 mm |
| Paino | 17 kg |
| Korkeus | 1375 mm |
| Nostokyky | 30 kg |
| Sarja | Paneeli |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G955440S |
|---|---|
| EAN | 4062406583286 |