GARANT easyFix yleispidin 90° ⌀ 6 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Rei’itettyyn paneeliin, jossa □ 9×9 mm reiät 37 mm:n jaolla.
Rakenne
Ei tarvita työkaluja – voidaan helposti kiinnittää rei’itettyyn paneeliin vain yhdellä kädellä. Tukeva kiinnitys ilman ruuvausta, mikä estää rei’itetyn paneelin naarmuuntumisen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Koukut rei'itettyyn paneeliin |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 6 mm |
| Sisäleveys | 43 mm |
| Tehokas korkeus | 50 mm |
| Tehokas syvyys | 75 mm |
| Sarja | Easyfix |
| Koukun muoto | Kaksoispyörökoukut 90° |
| Peruslaatan tyyppi | kaksinkertainen |
| Teräslangan ⌀ | 6 mm |
| Pohjalevyn materiaali | Muovi |
| Materiaali: lanka | Teräs |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 955600 |
|---|---|
| EAN | 4062406196462 |