GARANT easyFix -työkalupidike, kaksinkertainen, 45° 50 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant easyfix
- Tuotenumero
- G95554050
- Varastotilanne
- 2244kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Rei’itettyyn paneeliin, jossa □ 9×9 mm reiät 37 mm jaolla.
Malli
Työkaluja ei tarvita – voidaan kiinnittää helposti rei’itettyyn paneeliin yhdellä kädellä. Tukeva kiinnitys ilman ruuvausta, mikä estää rei’itetyn paneelin naarmuuntumisen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Koukut reikälevyyn |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 6 mm |
| Sisäleveys | 43 mm |
| Tehokas syvyys | 50 mm |
| Sarja | Easyfix |
| Koukun muoto | Kaksoiskoukku 45° |
| Peruslaatan tyyppi | kaksinkertainen |
| Teräslangan ⌀ | 6 mm |
| Pohjalevyn materiaali | Muovi |
| Materiaali: lanka | Teräs |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95554050 |
|---|---|
| EAN | 4062406195458 |