GARANT easyFix -työkalupidike, kaksinkertainen, 45° ⌀ 4 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Rei’itetylle paneelille, jossa □ 9×9 mm reiät 37 mm jaolla.
Rakenne
Työkaluja ei tarvita – voidaan kiinnittää helposti rei’itettyyn paneeliin yhdellä kädellä. Tukeva kiinnitys ilman ruuvausta, mikä estää rei’itetyn paneelin naarmuuntumisen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Koukut reikälevyyn |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 4 mm |
| Sisäleveys | 12 mm |
| Tehokas syvyys | 75 mm |
| Sarja | Easyfix |
| Koukun muoto | Kaksoiskoukku 45° |
| Peruslaatan tyyppi | yksinkertainen |
| Teräslangan ⌀ | 4 mm |
| Pohjalevyn materiaali | Muovi |
| Materiaali: lanka | Teräs |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 955520 |
|---|---|
| EAN | 4062406195243 |