GARANT easyFix -työkalupidike itseporaukseen 0
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant easyfix
- Tuotenumero
- G9557400
- Varastotilanne
- 223kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Rei’itettyihin paneeleihin □ 9×9 mm, 37 mm jaolla.
Rakenne
Matala muovikotelo, jossa irrotettava muovilevy.
Muovilevy itseporautuvaan kiinnitykseen erilaisille työkaluille.
Työkaluja ei tarvita – voidaan kiinnittää helposti rei’itettyyn paneeliin yhdellä kädellä. Tukeva kiinnitys ilman ruuvausta, mikä estää rei’itetyn paneelin naarmuuntumisen.
Toimitussisältö
Kaikki mukana tulevat pohjalevyt.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalupidin |
|---|---|
| Syvyys | 100 mm |
| Syvyys | 100 mm |
| Leveys | 147 mm |
| Korkeus | 76 mm |
| Sarja | Easyfix |
| Levyn paksuus (muovi) | 20 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9557400 |
|---|---|
| EAN | 4062406197803 |