GARANT easyFix -työkalupidin 90° ⌀ 6 mm 30 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant easyfix
- Tuotenumero
- G95556030
- Varastotilanne
- 1497kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Reikälevyyn, jossa □ 9×9 mm reiät 37 mm:n jaolla.
Rakenne
Työkaluja ei tarvita – voidaan kiinnittää helposti reikälevyyn yhdellä kädellä. Tukeva kiinnitys ilman ruuvausta, mikä estää reikälevyn naarmuuntumisen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Koukut rei'itettyyn paneeliin |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 6 mm |
| Tehokas korkeus | 18 mm |
| Tehokas syvyys | 30 mm |
| Sarja | Easyfix |
| Koukun muoto | Yksinkertaiset koukut 90° |
| Peruslaatan tyyppi | yksinkertainen |
| Teräslangan ⌀ | 6 mm |
| Pohjalevyn materiaali | Muovi |
| Materiaali: lanka | Teräs |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95556030 |
|---|---|
| EAN | 4062406195809 |