easyPick-pientavaralaatikot, korkeus 75 mm 4x4/1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G9512654X4/1
- Varastotilanne
- 1495kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Kaikkiin ulosvetolaatikoihin, joiden etukorkeus on 100 mm ja suurempi.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pientavaralaatikot |
|---|---|
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys | 200 mm |
| Leveys G:ssä | 4 |
| Syvyys g:ssä | 4 |
| Syvyys | 100 mm |
| Leveys | 100 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Laatikon lokeroiden lukumäärä | 1 |
| Väri | antrasiitti |
| Sarja | easyPick |
| Väri | antrasiitti |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9512654X4/1 |
|---|---|
| EAN | 4062406750848 |