Naisten paita Yellow Bow 50, valkoinen M
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- J, harvest & frost
- Tuotenumero
- G090285M
- Varastotilanne
- 19kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Yksivärinen klassinen paita tai pusero hienosta sekoitetvillistä modernein yksityiskohdin. Korkeatasoisen käsittelyn ansiosta materiaali pysyy rypistymättömänä ja tuntuu miellyttävän pehmeältä päällä.
Hyvä liikkumisvapaus jaettu selkäkaarroke. Erinomainen värinlaatu.
Nopeasti kuivuva.
Huomautus
Saatavana pyynnöstä useissa väreissä sekä lyhythihaisena tai Slim Fit -versiona. Katso lisätietoja koosta kokotaulukosta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Naisten paita |
|---|---|
| Kankaan koostumus | 60 % puuvillaa; 40 % polyesteriä |
| Pesu | 40 °C hellävarainen pesu |
| Materiaalipaino / kudostiheys | 130 g/m2 |
| Väri | valkoinen |
| Vaatteet, standardi | Oeko-Tex standardi 100 |
| Sukupuoli | Unisex |
| Unisex-koko | M |
| Laipan leveys | 40 cm |
| Sarja | Yellow Bow 50 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G090285M |
|---|---|
| EAN | 7332592205642 |