Naisten paita Yellow Bow 50 vaaleansininen S
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- J, harvest & frost
- Tuotenumero
- G090286S
- Varastotilanne
- 9kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Yksivärinen klassinen kauluspaita tai pusero hienosta sekoitetwillistä moderneilla yksityiskohdilla. Korkealaatuisen käsittelyn ansiosta materiaali pysyy rypyttömänä ja tuntuu miellyttävän pehmeältä.
Hyvä liikkumavapaus jaetun selkäkaarrokkeen ansiosta. Erinomainen värinlaatu.
Nopeasti kuivuva.
Huomautus
Saatavana pyynnöstä useammissa väreissä sekä lyhythihaisena tai Slim Fit -versiona. Katso lisätietoja koosta kokotaulukosta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Naisten paita |
|---|---|
| Kankaan koostumus | 60% puuvilla; 40 % polyesteri |
| Pesu | 40 °C hienopesu |
| Materiaalipaino / kudostiheys | 130 g/m2 |
| Väri | vaaleansininen |
| Vaatteet, standardi | Oeko-Tex standardi 100 |
| Sukupuoli | Unisex |
| Unisex-koko | S |
| Laipan leveys | 38 cm |
| Sarja | Yellow Bow 50 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G090286S |
|---|---|
| EAN | 7332592205710 |