Naisten kauluspaita Performance antrasiitti 3XL
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Laadukas ja kestävä performance-paita / pusero laadukkaasta MIKRALINAR®-langasta. 4-reikäiset napit, kiinnitetty ristipistoin kestävyyden parantamiseksi. Kalvosimet säädettävällä leveydellä.
Esikutistettu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Naisten paita |
|---|---|
| Kankaan koostumus | 50 % puuvilla; 50 % polyesteri |
| Pesu | 60 °C hellävarainen pesu |
| Materiaalipaino / kudostiheys | 120 g/m2 |
| Väri | antrasiitti |
| Vaatteet, standardi | Oeko-Tex Standard 100 |
| Sukupuoli | Naiset |
| Unisex-koko | 3XL |
| Laipan leveys | 47/48 cm |
| Sarja | Performance |
| Erikoispalvelu | Tekstiilien viimeistely |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0902733XL |
|---|---|
| EAN | 4045981117626 |