Miesten paita Performance, valkoinen 2XL
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Laadukas ja kestävä performance-paita tai pusero, valmistettu laadukkaasta MIKRALINAR®-langasta. 4-reikäiset napit, ommeltu ristiin erityisen kestävyyden varmistamiseksi. Kalvosimet säädettävällä leveydellä.
Esikutistettu.
Päällä oleva rintatasku ja kauluksissa integroidut kauluksetuet.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Paita |
|---|---|
| Kankaan koostumus | 50 % puuvillaa; 50 % polyesteriä |
| Pesu | 60 °C hienopesu |
| Materiaalipaino / kudostiheys | 120 g/m2 |
| Väri | valkoinen |
| Vaatteet, standardi | Oeko-Tex Standard 100 |
| Sukupuoli | Unisex |
| Unisex-koko | 2XL |
| Laipan leveys | 45/46 cm |
| Sarja | Performance |
| Erikoispalvelu | Tekstiilikäsittely |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0902822XL |
|---|---|
| EAN | 4045981075025 |