Miesten paita Yellow Bow 50 vaaleansininen 2xl
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- J, harvest & frost
- Tuotenumero
- G0902882XL
- Varastotilanne
- 17kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Yksivärinen klassinen kauluspaita tai pusero hienosta mixtwill-kankaasta, modernit yksityiskohdat. Laadukkaan käsittelyn ansiosta materiaali pysyy rypyttömänä ja tuntuu miellyttävän pehmeältä päällä.
Hyvä liikkumavapaus jaetun takalaskoksen ansiosta. Erinomainen värinlaatu.
Nopeasti kuivuva.
Huomautus
Saatavana pyynnöstä useissa väreissä sekä lyhythihaisena tai Slim Fit -versiona. Katso kokotaulukosta lisätietoja koosta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Paita |
|---|---|
| Kankaan koostumus | 60% puuvillaa; 40 % polyesteriä |
| Pesu | 40 °C hellävarainen pesu |
| Materiaalipaino / kudostiheys | 130 g/m2 |
| Väri | vaaleansininen |
| Vaatteet, standardi | Oeko-Tex standardi 100 |
| Sukupuoli | Unisex |
| Unisex-koko | 2XL |
| Laipan leveys | 46 cm |
| Sarja | Yellow Bow 50 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0902882XL |
|---|---|
| EAN | 7332592204775 |