Puukkosaha US1300XE
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Tehokas 1300 W:n AEG-puukkosaha, soveltuu puun, muovin, metalliputkien ja -profiilien sahaukseen.
Toimituksen sisältö
Sis. kuljetuslaukku, sahanterä.
Ohje
Sahanterät löytyvät numerosta 588600 alkaen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Saha |
|---|---|
| Paino | 3.8 kg |
| Valmistajan merkintä | US1300XE |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 18.5 m/s2 |
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Huomautus | FIXTEC |
| Iskunpituus | 30 mm |
| Tehonkulutus | 1300 W |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G078225US1300XE |
|---|---|
| EAN | 4002395197675 |