Puukkosahat SSPE1500X Sspe1500x
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Milwaukee
- Tuotenumero
- G078224SSPE1500X
- Varastotilanne
- 8kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Tehokas ja vankka 1500 W Milwaukee-yleis-puukkosaha, jossa metallinen vaihteistokotelo.
- Työkaluton FIXTEC pikanvaihtojärjestelmä sahanterille.
- Kierroslukuelektroniikka, kytkettävissä pois heiluriliike.
- AVS-tärinänvaimennusjärjestelmä ja patentoitu oskilloiva vaihteisto erittäin hyvään tasapainoon.
- Takaiskusuojajärjestelmä suojaa vaihteistoa työkappaleen aiheuttamilta takaiskuilta.
Toimitussisältö
Sis. kuljetuslaukku ja sahanterä
Huomautus
Puukkosahanteriä saatavilla numerosta 588600 alkaen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Saha |
|---|---|
| Paino | 4 kg |
| Valmistajan merkintä | SSPE1500X |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 15.2 m/s2 |
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Huomautus | FIXTEC / AVS |
| Iskunpituus | 32 mm |
| Tehonkulutus | 1500 W |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G078224SSPE1500X |
|---|---|
| EAN | 4002395241699 |