Akkukäyttöinen puukkosaha M12CHZ2 M12chz2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Milwaukee
- Tuotenumero
- G078219M12CHZ2
- Varastotilanne
- 11kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Milwaukee johdoton kompakti puukkosaha töihin ahtaissa ja vaikeapääsyisissä paikoissa.
- Elektroniikka portaattomaan kierrosluvun säätöön ja ylikuormitussuojaan.
- Työkaluton FIXTEC-pikalukitusjärjestelmä sahanterille.
Toimitussisältö
Sisältää kuljetuslaatikon/-laukun, 2 akkua, pikalaturin ja sahanterän.
Huomautus
Puukkosahan teriä saatavilla alkaen nro 588600.
Sopivat akut ja laturit löytyvät nro 073801–073840.
Rakenne
Varustettu tehokkaalla, harjattomalla POWERSTATE™-moottorilla.
Malli
Milwaukee akkukäyttöinen kompakti puukkosaha töihin vaikeapääsyisissä paikoissa.
- Elektroniikka portaattomaan kierrosluvun säätöön ja ylikuormitussuojaan.
- Työkaluton FIXTEC-pikavaihtojärjestelmä sahanterille.
Toimitussisältö
Sis. kuljetuslaatikon/-laukun, 2 akkua, pikalaturin ja sahanterän.
Huomautus
Puukkosahanteriä alkaen nro 588600.
Sopivat akut ja laturit löytyvät kohdasta nro 073801 − 073840.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Saha |
|---|---|
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 12 V |
| Akkukapasiteetti | 2 Ah |
| Paino | 1.5 kg |
| Valmistajan merkintä | M12CHZ-202X |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 6.5 m/s2 |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (HD = Heavy Duty) |
| Huomautus | FIXTEC, LED |
| Akun jännite | 12 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Iskunpituus | 16 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G078219M12CHZ2 |
|---|---|
| EAN | 4002395006632 |