Johdoton puukkosaha GSA1214
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Bosch-akkukäyttöinen puukkosaha, jossa SDS-järjestelmä sahanterän helppoon ja nopeaan vaihtoon.
- Bosch Professional -litiumioniteknologia takaa pitkän käyttöiän ja erinomaisen akun käyttöajan.
- Electronic Cell Protection (ECP) suojaa akkua ylikuormitukselta, ylikuumenemiselta ja syväpurkautumiselta.
- Ergonominen softgrip-kahva.
- LED-työvalolla.
Toimitussisältö
Sis. kuljetuslaukun, 2 kpl sahanterää, 2 kpl akkua, pikalaturin.
Huomautus
Puukkosahanterät saatavilla alkaen nro 588600.
Sopivat akut ja laturit saatavilla nro 073851–073866.
Rakenne
Kompakti puukkosaha, kevyt ja pienellä kahvan ympärysmitalla, myös yläpuoliseen työskentelyyn ja yhdellä kädellä käyttöön.
Sisältää ylikuormitussuojan ja lataustason ilmaisimen. LED-työvalolla.
Toimitussisältö
Sis. 2 kpl 12 V / 3,0 Ah litiumioniakkua, pikalaturin. 1 kpl puukkosahanterä S 522 EF Flexible for Metal, 1 kpl puukkosahanterä S 511 DF Flexible puulle ja metallille, L-Boxx 102, kansi L-Boxx-sisäkkeelle laturille, 1/2 L-Boxx-sisäke laitteelle, 1/2 L-Boxx-sisäke laturille.
Rakenne
Bosch-akkupuukkosaha, jossa SDS-järjestelmä sahanterän helppoon ja vaivattomaan vaihtoon.
- Bosch Professional -litiumionitekniikka takaa pitkän käyttöiän ja erinomaisen akun käyttöajan.
- Electronic Cell Protection (ECP) suojaa akkua ylikuormitukselta, ylikuumenemiselta ja syväpurkautumiselta.
- Ergonominen softgrip-kahva.
- LED-työvalo.
Toimitussisältö
Sis. kuljetuslaukku, 2 kpl sahanterää, 2 kpl akkuja, pikalaturi.
Huomautus
Puukkosahanteriä saatavilla alkaen numerosta 588600.
Sopivat akut ja laturit löytyvät numeroista 073851–073866.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Saha |
|---|---|
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Bosch 12 V |
| Akkukapasiteetti | 3 Ah |
| Valmistajan merkintä | GSA 12 V-14 |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 12 m/s2 |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (L-Boxx) |
| Huomautus | SDS, LED |
| Iskunopeus | 0 - 3000 min-1 |
| Akun jännite | 12 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Iskunpituus | 14.5 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G078215GSA1214 |
|---|---|
| EAN | 3165140910651 |