Johdoton, kompakti vannesaha M12FBS64 M12fbs64
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Milwaukee
- Tuotenumero
- G078202M12FBS64
- Varastotilanne
- 7kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Kompakti, tehokas FUEL™-akkukäyttöinen vannesaha harjattomalla POWERSTATE™-moottorilla liikkuvaan sahaamiseen, parannetulla käsiteltävyydellä.
- Helppo ja työkaluton sahanterän vaihto.
- Portaattomasti säädettävä nauhanopeus nopeuskytkimellä.
- Kestävä metallirakenne, metallikoukut.
- LED-valaistus sahausalueelle.
Toimitussisältö
Sis. 2 kpl M12 B4 -akkuja, laturi, kuljetuslaukku.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät numeroista 073801−073840.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Saha |
|---|---|
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi HB 12 V; Milwaukee tyyppi B 12 V |
| Vannesahan leveys | 13 mm |
| Vannesahanterän pituus | 776 mm |
| Nauhanopeus | 0 - 116 m/min |
| Akkukapasiteetti | 4 Ah |
| Paino | 3.2 kg |
| Valmistajan merkintä | M12FBS64 |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | < 2,5 m/s2 |
| Akun jännite | 12 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Suurin sahaussyvyys 90° | 64 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G078202M12FBS64 |
|---|---|
| EAN | 4058546346324 |