Akkukäyttöinen metallin käsipyörösaha 8203E 8203e
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Jepsonpower
- Tuotenumero
- G0782358203E
- Varastotilanne
- 5kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Tehokkaat metallipyörösahat profiilien ja teräsputkien, ei-rautametallien, levyjen, metallilevyjen ja sandwich-paneelien turvalliseen ja purseettomaan sahaukseen ilman kipinöintiä.
- Jäähdytysvoiteluainetta ei tarvitse käyttää.
- Jälkikäsittelyä ei tarvita.
- Sekunninnopea leikkaus.
Akkukäyttöinen metallin käsipyörösaha Hand DRY Cutter 8203E.
- Ihanteellinen teräksen, teräslevyjen, sandwich-paneelien, metallilevyjen, putkien ja teräsprofiilien, ei-rautametallien sekä komposiittimateriaalien sahaukseen, enintään 6 mm paksuuteen asti.
- Lastunkeräyssäiliö siistiin työskentelyyn.
- Varustettu ⌀ 203/48Z kovametallipinnoitetulla sahaterällä 'LBS stötresistent' mahdollisimman pitkää käyttöikää ja laatua varten.
Toimitussisältö
Sisältää 2 suurikapasiteettista akkua 18 V LiHD 5,5 A, sahaterän, laturin ja laukun.
Huomautus
Yhteensopiva Cordless Alliance Systemin (CAS) kanssa, joka on johtavien sähkötyökalumerkkien valmistajariippumaton akkujärjestelmä. Sopivat sahaterät löytyvät numerolla 078243.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Saha |
|---|---|
| Akkukapasiteetti | 5.5 Ah |
| Valmistajan merkintä | 8203E |
| Enimmäiskierrosluku: | 3500 min-1 |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Sahanterän ⌀ | 203 mm |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Suurin sahaussyvyys 90° | 67 mm |
| Paino ilman akkua | 5.4 kg |
| Suurin sahaussyvyys 45° | 42 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0782358203E |
|---|---|
| EAN | 4260052468050 |