Akkupistosaha GST1270
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Bosch-pistosaha, jossa on helppo ja työkaluton sahanterän vaihto Bosch SDS -järjestelmän avulla.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät numeron 073851 – 073866 alta.
Rakenne
Kevyt ja kompakti akkukäyttöinen pistosaha sauvamallisena.
- Electronic Motor Protection (EMP) suojaa moottoria ylikuormitukselta ja pidentää käyttöikää.
- Bosch Electronic Cell Protection (ECP): Suojaa akkua ylikuormitukselta, ylikuumenemiselta ja syväpurkautumiselta.
- Kytkettävä LED-valo selkeään leikkuualueen valaistukseen.
- Kahvan asento poikkeuksellisen lähellä leikkauslinjaa, mikä mahdollistaa erityisen tarkat leikkaukset.
Toimitussisältö
Sisältää 2 x 12 V / 3,0 Ah litiumioniakut, laturin, 2 kpl sahanterää, lastunsuojan, pölynpoistosarjan, liukujalan, pölynpoistoadapterin, L-Boxx 102:n ja L-Boxx-sisäkkeen.
Rakenne
Boschin pistosaha, jossa sahanterän vaihto käy helposti ja ilman työkaluja Bosch SDS -järjestelmällä.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät numeroista 073851–073866.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Saha |
|---|---|
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (L-Boxx) |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Bosch 12 V |
| Paino | 1.5 kg |
| Valmistajan merkintä | GST 12V-70 |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 5,5 m/s2 |
| Suurin sahaussyvyys puussa | 70 mm |
| Heiluriliike | kolmiportainen |
| Suurin sahaussyvyys teräkseen | 3 mm |
| Jiiriasetus | kyllä |
| Huomautus | LED |
| Työkalun vaihto ilman apuvälineitä | kyllä, SDS-järjestelmä |
| Toteutus | sauvamalli kompakti |
| Akun jännite | 12 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Akkukapasiteetti | 3 Ah |
| Sopivat pistosahanterät | 588400 – 588551 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G078201GST1270 |
|---|---|
| EAN | 3165140895200 |