Akkupistosaha M18FBJS-5 M18fbjs-5
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Milwaukee
- Tuotenumero
- G078211M18FBJS-5
- Varastotilanne
- 22kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Kestävät ja monikäyttöiset pistosahat, joissa metallinen vaihdekotelo ja ylikuormitussuoja. Kaksikätisesti käytettävä päälle/pois-kytkin mahdollistaa käytön monissa eri asennoissa.
Varustettu FIXTEC-pikavaihtojärjestelmällä pistosahanterän salamannopeaan vaihtoon ilman työkaluja.
Kytkettävä heiluriliike optimaaliseen sahaustehoon ja lastunpoistoon sekä vähäisempään terän kulumiseen.
Akkukäyttöinen pistosaha, hiiliharjaton POWERSTATE™-moottori suureen leikkauskapasiteettiin. Säätö 6 nopeusasetukselle pehmeällä käynnistyksellä. LED-työaluevalaistus.
Toimitussisältö
Sis. lastusuoja.
Sis. laturi, 2 × 18 V / 5 Ah литiumioniakkua, 1 × sahanterä, pölynpoistoadapteri, pölysuoja, muovinen liukupohja ja HD-box.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät numeroista 073808–073840.
Pistosahanteriä löydät numeroista 5888400–5888551.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Saha |
|---|---|
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 18 V |
| Paino | 2.8 kg |
| Valmistajan merkintä | M18FBJS-502X |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 6,3 m/s2 |
| Suurin sahaussyvyys puussa | 100 mm |
| Heiluriliike | 5-portainen |
| Suurin sahaussyvyys teräkseen | 10 mm |
| Jiiriasetus | kyllä |
| Huomautus | Yleiskäyttöinen |
| Iskunopeus | 800 - 3500 min-1 |
| Työkalun vaihto ilman apuvälineitä | kyllä, FIXTEC-järjestelmä |
| Toteutus | sauvamalli |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Akkukapasiteetti | 5 Ah |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G078211M18FBJS-5 |
|---|---|
| EAN | 4058546227456 |