Yksinopeuksinenkäsikäyttöinen porakone BE750R
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Tehokas AEG-porakone −
- Soveltuu erittäin lyhyen rakenteensa ansiosta työskentelyyn ahtaissa paikoissa.
- Luja pikakiinnitysporaistukka nopeaan työkalun vaihtoon.
- Elektroninen kierrosluvun säätö.
- Ergonomisen muotoilun ja Soft-Grip-kahvan ansiosta erittäin mukava käyttää.
Toimituksen sisältö
Mukana 1,5 − 13 mm:n pikakiinnitysporaistukka, työlaukku, verkkokaapeli 4 m.
Etu
Erittäin lyhyt rakenne.
Tekniset tiedot
| Paino | 1,8 kg |
|---|---|
| Valmistajan merkintä | BE750R |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 750 W |
| Maksimitärinät standardin mukaan | < 2,5 m/s2 |
| Sopii materiaalille | Teräs; Teräs; Teräs |
| Poraistukan kiristysalue | 1.5 - 13 mm |
| Istukan kiinnitys | pikaistukka 1–13 |
| Kierrepora-⌀ enintään teräkseen | 13 mm |
| Suurin kierrepora-⌀ puussa | 30 mm |
| Oikea-/vasenkätinen kierre | kyllä |
| Kierroslukualue | 0 - 3000 min-1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G075310BE750R |
|---|---|
| EAN | 4002395245116 |