Iskevä ruuvinväännin Gds18e
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Bosch
- Tuotenumero
- G074170GDS18E
- Varastotilanne
Tuotekuvaus
Rakenne
Monikäyttöinen iskevä ruuvinväännin tehokkaaseen ruuvaamiseen.
- Erityisen kestävä metallisen iskukoneiston kotelon ansiosta.
- Tarkka työskentely momentin esivalinnan ansiosta.
- Oikea-/vasenkäynti kiristykseen ja irrotukseen.
- Kätevä käsitellä Softgripin ja hyvin sijoitetun painopisteen ansiosta.
- Kiinnityskoukut esim. ripustamiseen työkalubalansseriin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Iskupultinväännin |
|---|---|
| Usp1 | 250 Nm, kova |
| Usp2 | Suurin ruuvikoko M18, työkalukiinnityksellä 1/2 tuuman ulkoinen neliö |
| Iskunopeus | 1000–2600 min-1 |
| Maks. ruuvin ⌀ (8,8–12,9) | M18 |
| Tyypillinen käyttö | Strong |
| Paino | 3.2 kg |
| Valmistajan merkintä | GDS 18E |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 4 m/s2 |
| Työkalunpitimen mitat | 1/2 tuumaa |
| Kiinnitysprofiili työkalunpitimeen | Ulkoinen 4-kulma |
| Enimmäiskierrosluku: | 1300 min-1 |
| Tehonkulutus | 500 W |
| Maksimivääntömomentti, kova | 250 Nm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G074170GDS18E |
|---|---|
| EAN | 3165140596657 |