Pyörivä hiomakone DEROS RS 600 RS600 Rs600
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Mirka® DEROS RS 600 on suunniteltu raskaaseen, karkeaan hiontaan. Vankoista ominaisuuksistaan huolimatta kone käy huomattavan rauhallisesti ja tarjoaa hiljaisen ja helposti hallittavan ratkaisun karkeiden materiaalien työstöön.
- Tehokas ja kevyt.
- Erittäin alhainen melutaso ja minimaalinen tärinä.
- RPM LED -näyttö.
- Hiottaessa suojakotelon kanssa suojahuppu (sisältyy toimitukseen) ohjaa pölyn oikeaan suuntaan.
- Turvallisuus lyhyesti: kytkin painiketoiminnolla.
Toimitussisältö
Sisältää kuljetuslaukun.
Huomautus
Sopivat hiomalaikat löytyvät numerolla 567803 ja numerolla 567902.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tasohiomakone |
|---|---|
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Paino | 1.8 kg |
| Tehonkulutus | 750 W |
| Maksimitärinät standardin mukaan | <2,5 m/s2 |
| Nopeus | 700 - 2500 min-1 |
| Enimmäiskierrosluku: | 700 - 2500 min-1 |
| Tukilaikka ⌀ | 150 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G077337RS600 |
|---|---|
| EAN | 6416868338881 |