Tasohiomakone Sr2185
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kevyt, käytännöllinen 210 W tasohiomakone erinomaisella ergonomialla:
- Otteen alue liukumattomalla Softgrip-pinnalla.
- Erinomainen hiontakuvio ilman hiontarenkaita ja uria ammattimaiseen pintakäsittelyyn.
- Imumahdollisuus liittämällä yleispölynimuri.
Toimitussisältö
Sis. pölypussi ja kuljetuslaukku.
Huomautus
Sopivaa tarrakiinnitteistä hiomapaperia löytyy numerolla 557576.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tasohiomakone |
|---|---|
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Hiomapaperin leveys (puristin) | 92 mm |
| Hiomapaperin pituus (kiristin) | 230 mm |
| Hiomapaperin pituus (tarrakiinnitys) | 184 mm |
| Hiomapaperin leveys (tarrakiinnitys) | 92 mm |
| Reikäkuvio | 8-kertainen |
| Paino | 1.5 kg |
| Valmistajan merkintä | SR 2185 |
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| Tehonkulutus | 210 W |
| Maksimitärinät standardin mukaan | < 4 m/s2 |
| Epäkeskoliike | 2 mm |
| Epäkeskotaajuus | 22300 min-1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G077332SR2185 |
|---|---|
| EAN | 4007430270986 |