Tasohiomakone GSS 230AVE
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Matalat värinät ja kätevä 300 W:n tasohiomakone esivalittavalla kierrosluvulla:
- Ergonomisesti muotoillut Softgrip-tartuntapinnat mahdollistavat täydellisen käsiteltävyyden.
- Mahdollisimman vähäiset värinät, koska moottorikotelo on erotettu koneen rungosta.
- Hiomapaperijärjestelmä varmaan kiinnitykseen puristin- tai tarrakiinnityksellä.
- Sisäänrakennettu pölynpoisto 8-reikäisen hiomapaperin kautta.
- Suora liitäntä ulkoiseen imujärjestelmään tai mikrosuodatinrasiaan.
Toimitussisältö
Sis. mikrosuodatinrasian, hioma-alustan ja sivukahvan.
Huomautus
Sopivat tarrakiinnitteiset hiomapaperit löydät numerolla 557576.
Tekniset tiedot
| Hiomapaperin leveys (puristin) | 92 mm |
|---|---|
| Hiomapaperi tarrakiinnityksellä | kyllä |
| Hiomapaperin pituus (kiristin) | 230 mm |
| Hiomapaperin puristinpidike | kyllä |
| Hiomapaperin pituus (tarrakiinnitys) | 184 mm |
| Hiomapaperin leveys (tarrakiinnitys) | 92 mm |
| Reikäkuvio | 8-reikäinen |
| Valmistajan merkintä | 230AVE |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 300 W |
| Maksimitärinät standardin mukaan | < 2,5 m/s2 |
| Epäkeskoliike | 2,4 mm |
| Epäkeskotaajuus | 22000 min-1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G077328230AVE |
|---|---|
| EAN | 3165140663779 |