Akkukäyttöinen kulmahiomakone (suorahiomakone) GWG12V-50
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Akkukäyttöinen kompakti hiomakone 50 mm:n laikoille. Portaattoman nopeudensäädön kytkin ja viisi eri nopeusasetusta takaavat optimaalisen kierrosluvun säädön.
Toimitussisältö
Ilman akkua ja laturia, 1 × kiristysholkki 6 mm.
Huomautus
Sopivia hiomalaikkoja (CER) saatavilla alkaen nro 554012, puhdistus- ja karkeapuhdistuslaikat nro 554050; 554051; 554054 ja 554055.
Rakenne
Kompakti, johdoton ja tehokas – 12 V:n hiomakone monenlaisiin käyttökohteisiin.
- Korkea suorituskyky nopeisiin työsaavutuksiin: Tehokas harjaton moottori, korkea suorituskyky ja tasaisen korkea vääntömomentti optimaaliseen tuottavuuteen.
- Väsymätöntä työskentelyä myös ahtaissa tiloissa: Erittäin kevyt ja kompakti rakenne sekä pieni kahvakoko helpottavat hiontaa.
- Täydellinen nopeudensäätö eri käyttökohteisiin ja optimaalisiin tuloksiin: Portaattoman nopeudensäädön kytkin ja viisi eri nopeusasetusta mahdollistavat optimaalisen nopeudensäädön.
Rakenne
Akkukäyttöinen kompakti hiomakone 50 mm laikoille. Portaaton nopeudensäätökytkin ja viisi eri nopeusaluetta takaavat optimaalisen kierrosluvun säädön.
Toimitussisältö
Ilman akkua ja laturia, 1 × kiristysholkki 6 mm.
Huomautus
Sopivia hiomalaikkoja (CER) saatavilla alkaen numerosta 554012; puhdistus- ja karkeapuhdistuslaikat numerolla 554050; 554051; 554054 ja 554055.
Tekniset tiedot
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Bosch 12 V; Bosch 12 V; Bosch 12 V |
|---|---|
| Valmistajan merkintä | GWG 12 V-50 SEK |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Kierroslukualue | 5000–15000 min-1 |
| Akun jännite | 12 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Levyn enimmäis-⌀ | 50 mm |
| Holkin enimmäis-⌀ | 6 mm |
| Kuolleen miehen kytkin | ei |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G077260GWG12V-50 |
|---|---|
| EAN | 4059952634166 |