Suorahiomakone, akkukäyttöinen GGS18V23
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Suorahiomakone akkuMalli
Akkukäyttöinen suorahiomakone vankalla ja kuormitusta kestävällä harjattomalla moottorilla.
- pitkä kaula ja suorituskyky kuten verkkovirtakäyttöisissä laitteissa (vastaa 1000 W).
Electronic Motor Protection (EMP) suojaa moottoria ylikuormitukselta ja pidentää käyttöikää.
- Kompakti rakenne ja kevyt paino mukavaan käsittelyyn.
- Bosch Electronic Cell Protection (ECP) suojaa akkua ylikuormitukselta, ylikuumenemiselta ja syväpurkautumiselta.
Toimitussisältö
Ilman akkua, ilman laturia. Sisältää 6 mm kiristysholkin, 2 kiintoavainta avainväleillä 13 ja 19, L-BOXX.
Suorahiomakone, akkukäyttöinen
Tekniset tiedot
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (L-Boxx) |
|---|---|
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Bosch 18 V; Bosch 18 V; Bosch 18 V |
| Valmistajan merkintä | GGS18 V-23 LC |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Kierroslukualue | 22000 min-1 |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Holkin enimmäis-⌀ | 8 mm |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 3,5 m/s2 |
| Elektroninen kierrosluvun esivalinta | ei |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G077263GGS18V23 |
|---|---|
| EAN | 3165140945721 |