Satinointikone TRINOX FLEX Bse14-3
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tehokas TRINOFLEX BSE 14-3 100 -satinointikone, jossa vakiokierroslukuelektroniikka.
- Kierrosluvun esivalinta ja vakio kierrosluku kierroslukumittarilla.
- Pehmeäkäynnistys, ylikuormitussuoja ja uudelleenkäynnistyksen esto sähkökatkon jälkeen.
- Täysvalettu elektroniikkamoduuli estää pölystä johtuvat vauriot.
Käyttötiedot
Satinointiin, kiillotukseen, harjaukseen, tasoitukseen, ruosteenpoistoon ja jäysteenpoistoon.
Toimitussisältö
Satinointikone BSE14-3 100, 1 kpl lisävarustesarja satinointiin BS100.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Satinointikone |
|---|---|
| Kiillotustyökalun pituus | 100 mm |
| Paino | 2.9 kg |
| Valmistajan merkintä | BSE 14-3 100 |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 1400 W |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 0 m/s2 |
| Kierroslukualue | 1000 - 3500 min-1 |
| Työkalukiinnike | 19 |
| Suurin kiillotustyökalun ⌀ | 125 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G077751BSE14-3 |
|---|---|
| EAN | 4030293187177 |