Kulmahitsisaumahiomakone Knse9-150
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin litteä 950 watin hitsaussaumahiomakone ruostumattoman teräksen hitsaussaumojen työstöön ahtaissa tiloissa.
- Kaksivaiheinen alennusvaihteisto tehokkaaseen käyttöön.
- Irrotettava suojakupu, säädettävissä ilman työkaluja.
- Ylikuormitussuoja, pehmeäkäynnistys, uudelleenkäynnistyssuoja.
- Moottoria suojaavat katkaisushiiliharjat.
- Vario-Constamatic (VC) -täysakselielektroniikka säätöpyörällä: työskentely materiaalille sopivilla nopeuksilla, jotka pysyvät lähes vakiona kuormituksessa.
- Metabo Marathon -moottori patentoidulla pölysuojauksella pitkää käyttöikää varten.
- Vankka planeettavaihde erityisen pitkää käyttöikää varten.
- Vähän huoltoa vaativa hihnaveto pitkää käyttöikää varten.
Toimitussisältö
Suojakotelo, lisäkahva, 1 kpl hiomanailon-kompaktilaikka (150 × 6 × 25.4 mm; medium), 1 kpl hiomanailon-kompaktilaikka (150 × 6 × 25.4 mm; erittäin hieno), 2 kpl hiomanailon-kompaktilaikkoja (150 × 3 × 25.4 mm; medium), 1 kiillotuspilvi sisältäen 2 hiomanauhaa ja teräspeltikotelon.
Tekniset tiedot
| Paino | 2,7 kg |
|---|---|
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Levyn ⌀ | 150 mm |
| Valmistajan merkintä | KNSE 9-150 |
| Tehonkulutus | 950 W |
| Kierroslukualue | 900 - 3800 min-1 |
| Työkalukiinnike | M 14 |
| Kaapelin pituus | 4 m |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G077765KNSE9-150 |
|---|---|
| EAN | 4007430298867 |