Kulmahiomakone 4935431730
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
2200 W, 230 mm kulmahiomakone pehmeällä käynnistyksellä ja uudelleenkäynnistymisen estolla.
Toimituksen sisältö
Sisältää suojakuvun, lisäkahvan.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kulmahiomakoneet |
|---|---|
| Usp1 | M14-hiomakaran kierre |
| Usp2 | uudelleenkäynnistyksen estolla, pehmeällä käynnistyksellä, kompakti |
| Paino | 5.2 kg |
| Valmistajan merkintä | WS 22-230 |
| Enimmäiskierrosluku: | 6600 min-1 |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 2200 W |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 8.7 m/s2 |
| Huomautus | Pehmeä käynnistys; Uudelleenkäynnistyksen esto; Kuolleen miehen kytkin; Pehmeä käynnistys; Uudelleenkäynnistyksen esto; Kuolleen miehen kytkin; Pehmeä käynnistys; Uudelleenkäynnistyksen esto; Kuolleen miehen kytkin |
| Verkkojännite | 230 V |
| Verkkotaajuus | 50 Hz |
| Levyn enimmäis-⌀ | 230 mm |
| Suurin katkaisusyvyys | 68 mm |
| Pehmokäynnistys | kyllä |
| Uudelleenkäynnistyksen esto | kyllä |
| Kuolleen miehen kytkin | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0771554935431730 |
|---|---|
| EAN | 4002395194902 |