Kulmahiomakone Akku BEWS18BLPX
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Harjaton, tehokas, kompaktirakenteinen 18 V kulmahiomakone.
- Suojakuvun pikasäätö
- LED-varoitusvalo suojaamaan ylikuormitukselta
- Litteä ja lujatekoinen metallinen vaihteistokotelo vaikeapääsyisissä paikoissa tehtäviin töihin
Toimituksen sisältö
Ilman akkua ja laturia, laatikossa.
Ohje
Sopivat vara-akkut löytyvät numeroista 073846–073848. Akkualoitussarjat numerosta 073844.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kulmahiomakoneet |
|---|---|
| Usp1 | 18V |
| Usp2 | FIXTEC-kiristysmutteri |
| Paino | 2,3 kg |
| Valmistajan merkintä | BEWS18-125BLPX |
| Enimmäiskierrosluku: | 11000 min-1 |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Levyn enimmäis-⌀ | 125 mm |
| Suurin katkaisusyvyys | 22 mm |
| Pehmokäynnistys | ei |
| Uudelleenkäynnistyksen esto | kyllä |
| Kuolleen miehen kytkin | kyllä |
| Takapotkun pysäytin | ei |
| Ylikuormitussuoja | kyllä |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | AEG tyyppi AS 18 V |
| Akun jännite | 18 V |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G077125BEWS18BLPX |
|---|---|
| EAN | 4058546223649 |