Penkkihiomakone DS imulla, 400 V Ds12/250a
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kaksoishiomakone, jossa imulaite on integroitu jalustaan.
Hiomapöly suodatetaan tehokkaasti ensin vesisuodattimella ja sen jälkeen synteettimateriaalista valmistetulla esisuodattimella ja pääsuodattimella.
Toimitetaan ilman hiomalaikkoja.
Huomautus
Sopivia hiomalaikkoja saatavilla alkaen nro 596100.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kaksoishiomakone |
|---|---|
| Paino | 115 kg |
| Valmistajan merkintä | DS12/250A |
| Enimmäiskierrosluku: | 1450 min-1 |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 730 W |
| Hiomalaikan paksuus t | 32 mm |
| Hiomalaikan reiän ⌀ h | 51 mm |
| Hiomalaikan ⌀ d | 250 mm |
| Imutilavuus | 6 m3/min |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G077514DS12/250A |
|---|---|
| EAN | 2050001674128 |