Penkkihiomakone DS, 400 V Ds07/200
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Moottorissa on erittäin tasainen käynti, mikä takaa pitkän käyttöiän myös jatkuvassa käytössä. Toimitetaan ilman hiomalaikkoja.
Erittäin tukevat pöytämalliset kaksoishiomakoneet kolmivaihevirralle. Tukevat työkappaletukien, uudelleenkäynnistyssuojan ja silmäsuojakilpien ansiosta käyttäjälle taataan korkea turvallisuus.
Huomautus
Sopivia hiomalaikkoja saatavilla alkaen numerosta 596100.
Tekniset tiedot
| Paino | 30 kg |
|---|---|
| Valmistajan merkintä | DS07/200 |
| Enimmäiskierrosluku: | 2900 min-1 |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 500 W |
| Hiomalaikan paksuus t | 25 mm |
| Hiomalaikan reiän ⌀ h | 51 mm |
| Hiomalaikan ⌀ d | 200 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G077512DS07/200 |
|---|---|
| EAN | 2050001674180 |