Kiillotuskone Xce10-8125
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
KiillotuskoneRakenne- 8 mm:n pakko-ohjattu kiillotusliike suureen aineenpoistoon, hologrammiton.
- Erittäin tasainen käynti tasapainotusmassan ansiosta.
- Soveltuu erinomaisesti lämpöherkille lakoille, koska lämmönmuodostus pinnalla on vähäistä.
- Vaimennettu erikoistarralaikka kiillotukseen.
- Litteä vaihdepää pienentää etäisyyttä pintaan. Tämä mahdollistaa koneen turvallisen hallinnan kaikissa asennoissa.
- Kahvan suojus: ergonomisesti muotoiltu SoftGripillä.
- VR-mikroprosessorielektroniikka: kierrosluvun vakiona pito kierroslukumittarin avulla, pehmeä käynnistys, kaasukytkin, uudelleenkäynnistyssuoja sähkökatkoksen jälkeen, ylikuormitussuoja, lämpötilan valvonta ja kierrosluvun esivalinta.
- Optimoitu ilmankierto, joka takaa moottorin ja vaihteiston parhaan mahdollisen jäähdytyksen. Ei käyttäjää häiritsevää poistoilmaa.
Kiillotuskone
Tekniset tiedot
| Paino | 2.6 kg |
|---|---|
| Valmistajan merkintä | XCE 10-8 125 |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 1010 W |
| Kierroslukualue | 140 - 430 min-1 |
| Suurin kiillotustyökalun ⌀ | 160 mm |
| Kaapelin pituus | 4 m |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G077771XCE10-8125 |
|---|---|
| EAN | 4030293180550 |