Epäkeskohiomakone EX150ES
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
- Tehokas epäkeskohiomakone, 440 W:n moottori.
- Elektroninen kierrosnopeuden valinta. Hiomapaperin vaihto tarrakiinnitysjärjestelmällä.
- 2 vaihtoehtoa epäkeskoliikkeeseen, 3,2 mm / 6,4 mm.
- Sisäänrakennettu pölynpoisto 6-kertaisen yleishiomalaikan läpi. Liitäntä ulkoiseen imujärjestelmään.
Toimituksen sisältö
Epäkeskohiomalaikan alusta ⌀ 150 mm, lisäkädensija, hiomapyörö, pölypussi, pölynimurin sovitin.
Ohje
Yhteensopiva hiomalaikka 6-reikäinen, tuote nro 567775, 15-reikäinen tuote nro 567558 ja ABRANET-tuote nro 567800.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Epäkeskohiomakone |
|---|---|
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Paino | 2.8 kg |
| Valmistajan merkintä | EX150ES |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 440 W |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 8,5 m/s2 |
| Tukilaikka ⌀ | 150 mm |
| Epäkeskoliike | 3,2 / 6,4 mm |
| Epäkeskotaajuus | 4000 - 10000 min-1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G077321EX150ES |
|---|---|
| EAN | 4002395135479 |