Kulmahiomakone GWS Akku 12-76 12-76
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Kulmahiomakone GWS BatSuoritusErittäin helppokäyttöinen 12 V / 3,0 Ah johdoton kompakti kulmahiomakone katkaisuun minikatkaisulaikoilla ⌀ 76 mm (reiän halkaisija 10 mm) paikoissa, joihin muuten voi olla vaikea päästä. Erittäin tehokas EC-moottori, karalukitus.
Toimitussisältö
Sis. L-BOXXin, L-BOXX-sisäkkeen 1/2 akulle ja laturille, pikalaturin GAL 12V-40 Professional, 2 kpl synteettisellä hartsilla sidottuja katkaisulaikkoja, 1 kpl kovametallikatkaisulaikan, Expert for Inox, 76 × 10 × 1 mm, suojakupu.
Huomautus
Sopivia pieniä katkaisulaikkoja ja holkkiistukoita on saatavana nro 563050 alkaen. Sopivat akut ja laturit löytyvät nro 073851–073866.
Kulmahiomakone GWS Akku
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kulmahiomakoneet |
|---|---|
| Usp1 | 12V |
| Usp2 | M5-hiomakaran kierre |
| Sahanterän reiän ⌀ | 10 mm |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Bosch 12 V; Bosch 12 V; Bosch 12 V |
| Akkukapasiteetti | 3 Ah |
| Moottorin rakenne | hiiliharjaton EC-moottori |
| Paino | 0.9 kg |
| Valmistajan merkintä | GWS 12V-76 |
| Enimmäiskierrosluku: | 19500 min-1 |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 13.5 m/s2 |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (L-Boxx) |
| Akun jännite | 12 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Levyn enimmäis-⌀ | 76 mm |
| Suurin katkaisusyvyys | 16 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G07710012-76 |
|---|---|
| EAN | 3165140913393 |