Minikatkaisulaikka PREMIUM*** EXTRA OHUT 63 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Erittäin ohut minikatkaisulaikka paineilma- tai sähkökäyttöisiin suorahiomakoneisiin, täydellinen ahtaisiin tiloihin. Käytetään holkki-istukalla nro 563070.
Tehokas rakenne nopeaan katkaisuun vähäisellä jäysteen muodostumisella.
Huomautus
Laikan paksuuden on oltava vähintään 20 % katkaistavan materiaalin paksuudesta.
Spesifikaatio
A60R-BFXA.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Hionta-aineen nimike | A |
|---|---|
| Optimoitu materiaaleille | INOX |
| Maksimikehänopeus | 80 m/s |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Suositeltu työskentelykulma | 90 astetta |
| Kone | Kulmahiomakoneet; suorahiomakone |
| Tuotetyyppi | Katkaisulaikka |
| Spesifikaatio | A60R-BFXA |
| Muotin kuvaus | suora |
| Muotin kuvaus | suora |
| Levyn leveys | 1 mm |
| Levyn ⌀ | 63 mm |
| Spesifikaatio | A60R-BFXA |
| Materiaalipaksuudelle | 3–5 mm |
| Enimmäiskierrosluku: | 24300 min-1 |
| Reiän ⌀ | 10 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G56305063 |
|---|---|
| EAN | 9003172992693 |