Johdoton porakone/ruuvinväännin ONE-KEY™
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
MILWAUKEE – akkukäyttöinen porakone/ruuvinväännin Tehokkaat akkukäyttöiset 2-nopeuksiset porakone/ruuvinvääntimet oikea-/vasenkäynnillä. REDLITHIUM™-akut, joissa jokaisen kennon valvonta ja lataustason ilmaisin. Kestävä metallinen vaihteistokotelo pitkää käyttöikää varten.
FIXTEC-metallinen pikalukitteinen poraistukka karalukituksella. LED-valo työalueen valaisuun. Softgrip-kahva parantaa käyttömukavuutta.
Toimitussisältö
Sisältää 2 kpl M18 Red litiumioniakkuja, M12-18 FC -laturin, vyöpidikkeen, HD-boxin (järjestelmälaukun).
Malli
Huippumalli FUEL™ hiiliharjattomalla POWERSTATE™-moottorilla parhaan hyötysuhteen saavuttamiseksi.
Erittäin vähäinen kuluminen ja jopa 10 kertaa pidempi käyttöikä kuin vakio DC-moottoreilla. Korkea tehokkuus ja parannettu akkukapasiteetti mahdollistavat jopa 2 kertaa pidemmän käyttöajan (verrattuna muuhun litiumionitekniikkaan).
REDLINK PLUS™ -elektroniikka – erinomainen tehonsäätö:
- Järjestelmäkommunikaatio koneen ja akun välillä.
- Ylikuormitussuoja pidentää akun, moottorin ja vaihteiston käyttöikää.
M18 FUEL™ ONE-KEY™ akkukäyttöinen porakone/ruuvinväännin suurella vääntömomentilla.
Toimitussisältö
Lisäkahvalla helpompaa vääntömomentin tukea varten.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät numeroista 073801–073840.
Malli
MILWAUKEE – akkukäyttöinen porakone/ruuvinväännin Vääntävä akkukäyttöinen 2-nopeuksinen porakone/ruuvinväännin oikea-/vasenkäynnillä. REDLITHIUM™-akut, joissa jokaisen kennon valvonta ja varaustason ilmaisin. Kestävä metallinen vaihteistokotelo pitkää käyttöikää varten.
FIXTEC-metallinen pikaistukka karalukituksella. LED-valo työalueen valaisuun. Softgrip-kahva korkeaan käyttömukavuuteen.
Toimitussisältö
Sis. 2 kpl M18 Red litiumioniakkuja, M12-18 FC -laturi, vyöklipsi, HD-box (järjestelmälaukku).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Porakone/ruuvinväännin |
|---|---|
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 18 V; Milwaukee tyyppi B 18 V; Milwaukee tyyppi B 18 V |
| Kierrepora-⌀ enintään teräkseen | 16 mm |
| Suurin kierrepora-⌀ puussa | 89 mm |
| Tyypillinen käyttö | Raskas käyttö |
| Maksimivääntömomentti, kova | 158 Nm |
| Paino | 2,1 kg |
| Valmistajan merkintä | M18 ONEDD3-502X |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Suurin kierrosluku 1. vaihteella | 0 - 500 min-1 |
| Enimmäiskierrosluku 2. vaihteella | 2100 min-1 |
| Maksimitärinät standardin mukaan | <2,5 m/s2 |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (HD = Heavy Duty) |
| Akun jännite | 18 V; 18 V; 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Pikaistukan avainväli | 1,5–13 mm |
| Akkukapasiteetti | 5 Ah |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Moottorin rakenne | hiiliharjaton moottori |
| Sovellusliitäntä | OneKey |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 070212 |
|---|---|
| EAN | 4058546476731 |