Akkukäyttöinen umpinittimutterityökalu FireBird® Pro CAS Cas
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Akkukäyttöinen työkalu sokkoniittimuttereille, enintään M10 alumiini, enintään M8 teräs ja enintään M6 ruostumaton teräs.
Etu
Erittäin tehokas, suuri kapasiteetti yhtä akkulatausta kohti. Sokkoniittimuttereiden helppo ja turvallinen kiinnitys. Asetetun iskunpituuden elektroninen ohjaus. Pikaliitäntäjärjestelmä kierretapille.
Toimitussisältö
Sisältää kunkin 1 kierretornin ja suuttimen M4, M5 ja M6, 1 kuusiokoloavaimen, 1 kaksoisavain avainväli 24×27, litiumioniakun nro 770524 ja laturin nro 770528, koko CAS L-BOXXissa.
Rakenne
Akkukäyttöinen työkalu umpinittimuttereille: enintään M10 alumiinille, enintään M8 teräkselle ja enintään M6 ruostumattomalle teräkselle.
Etu
Erittäin tehokas, suuri kapasiteetti per akun lataus. Umpinittimutterien helppo ja varma asennus. Asetetun iskunpituuden elektroninen ohjaus. Pikavaihtojärjestelmä kierretapeille.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sokkoniittipihdit |
|---|---|
| Niittausvoima | 15000 N |
| Akkukapasiteetti | 2 Ah |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Paino akku mukaan lukien | 2.4 kg |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Tyyppi CAS 18 V |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (L-Boxx) |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G770530CAS |
|---|---|
| EAN | 4007081102513 |