Akkukäyttöinen umpinittityökalu PowerBird® Pro Gold Edition CAS Cas
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Akkukäyttöinen työkalu joustavaan käyttöön.
Etu
Korkea työskentelynopeus yhdistettynä suureen kapasiteettiin ja elektroniseen ohjaukseen takaa korkean toimintavarmuuden.
Toimitussisältö
Sis. litiumioniakun nro 770524 ja laturin nro 770528, koko CAS, L-BOXXissa. Suuttimet 17 / 32; 17 / 36; 17 / 40 ja 17 / 45.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sokkoniittipihdit |
|---|---|
| Niittausvoima | 20000 N |
| Akkukapasiteetti | 2 Ah |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Paino akku mukaan lukien | 2.1 kg |
| Sokkoniteille kaikista materiaaleista | 6,4 mm |
| Iskunpituus | 25 mm |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Tyyppi CAS 18 V |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (L-Boxx) |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G770506CAS |
|---|---|
| EAN | 4007081102476 |