Johdoton vetoniittityökalu AccuBird® Pro CAS Cas
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toteutus
Johdoton työkalu joustavaan käyttöön.
Etuna
Suuri työnopeus yhdistettynä suureen kapasiteettiin ja elektroniseen ohjaukseen takaa korkean toimintavarmuuden.
Toimitussisältö
Sisältää litiumioniakun nro 770524 ja laturin nro 770528, koko CAS L-BOXXissa. Suuttimet 17 / 20; 17 / 24; 17 / 27; 17 / 29; 17 / 32; 17 / 36 ja 17 / 40.
Malli
Johdoton työkalu joustavaan käyttöön.
Etu
Korkea työnopeus yhdistettynä suureen kapasiteettiin ja elektroniseen ohjaukseen takaa korkean toimintavarmuuden.
Tekniset tiedot
| Niittausvoima | 13000 N |
|---|---|
| Akkukapasiteetti | 2 Ah |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Paino akku mukaan lukien | 2.1 kg |
| Sokkoniteille kaikista materiaaleista | 6 mm |
| Iskunpituus | 25 mm |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Tyyppi CAS 18 V |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (L-BOXX) |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G770504CAS |
|---|---|
| EAN | 4007081102438 |