Akkunakertaja 71321161 71321161
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
- Eritte4in edulliset ke4yttf6kustannukset le4vistimen ja matriisin pitke4n ke4yttf6ie4n ansiosta.
- QuickIN-pikavaihtoje4rjestelme4 le4vistimen ja matriisin nopeaan vaihtoon ilman tyf6kaluja.
- Tyf6suuntaa voidaan muuttaa ilman tyf6kaluja.
Toimitussise4ltf6
Sis. L-BOXX, ilman akkua ja ilman laturia.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit ovat saatavilla tuotenumeroilla 0738510e280930e28093 073866.
Malli
Akkuke4yttf6inen nibbleri mobiilike4yttf6f6n.
- Optimaalinen ke4sittely myf6s vaativissa tyf6olosuhteissa ohuen rakenteen ansiosta.
- Eritte4in hyvin sopiva trapetsiprofiililevyille aina 1,3 mm paksuuteen ja jopa 85 mm syvyyteen.
Joustava, eritte4in helppoke4yttf6inen nibbleri ohutlevylle, trapetsilevylle, aaltopellille ja profiileille.
Rakenne
- Erittäin edulliset käyttökustannukset lävistimen ja matriisin pitkän käyttöiän ansiosta.
- QuickIN-pikavaihtojärjestelmä lävistimen ja matriisin nopeaan vaihtoon ilman työkaluja.
- Työsuuntaa voidaan muuttaa ilman työkaluja.
Toimitussisältö
Sis. L-BOXXin, ilman akkua ja ilman laturia.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät numeroista 073851–073866.
Tekniset tiedot
| Paino | 2.1 kg |
|---|---|
| Valmistajan merkintä | ABLK 18 1.6 E AS |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | <2,5 m/s2 |
| Leikkausleveys | 5 mm |
| Materiaalin enimmäispaksuus, teräs 800n/mm2 | 0.7 mm |
| Pienin taivutussäde | 30 mm |
| Leikkausnopeus | 1.9 m/min |
| Suurin materiaalipaksuus teräs 400 n/mm2 | 1.6 mm |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (L-Boxx) |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Bosch 18 V; Bosch 18 V; Bosch 18 V |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G07810871321161 |
|---|---|
| EAN | 4014586898568 |